Skup się na rozwoju
swojej firmy,
my zadbamy o
faktoring dla ciebie

o firmie idalion

Idalion Finanse Sp. z o.o. specjalizuje się wyłącznie w doradztwie w zakresie faktoringu i finansowania eksportu, a w szczególności w faktoringu eksportowym. Jesteśmy świadomi, że tylko bycie ekspertem gwarantuje najwyższą jakość usług. Dlatego wybraliśmy wąską specjalizację, aby móc wesprzeć każdą firmę, która potrzebuje poprawić lub wzmocnić swoją płynność. Faktoring przygotowany przez nas, jest zawsze szyty na miarę.

o-nas

Swoje usługi świadczone na zasadzie doradcy-brokera factoringowego kierujemy głównie do małych i średnich przedsiębiorstw.  Wielu przedsiębiorców ma obecnie problem z efektywnym zarządzaniem płynnością finansową, gdyż nie mają swobodnego dostępu do źródeł bieżącego finansowania prowadzonej działalności. Naszym Klientom pomagamy w szybkiej i pewnej zamianie należności z faktur wystawionych odbiorcom, na „żywą” gotówkę w kasie.

Idalion Finanse Sp. z o.o. to wyjątkowy zespół ludzi posiadających rozległe doświadczenie w zakresie zarządzania operacyjnego i strategicznego oraz doradztwa finansowego. Rozległa wiedza o rynku finansowym oraz doświadczenie w realizacji skomplikowanych transakcji na rynku kapitałowym zdecydowanie wyróżnia firmę. Ogromne znaczenie ma również rozległa sieć kontaktów i relacji z otoczeniem biznesowym, jakie są udziałem Idalion Finanse Sp. z o.o..

Najważniejsza cecha Spółki to skuteczność - oferta zawsze jest dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta.  Idalion Finanse sp. z o.o. jest partnerem kilkunastu firm faktoringowych oraz innych podmiotów z branży finansowej, co pozwala na zestawianie niestandardowych ofert. Nasze działania podejmujemy po rozpoznaniu indywidualnych potrzeb Klienta w toku bezpośrednich spotkań i konsultacji, wynikiem których jest przygotowanie zapytania ofertowego skierowanego do dostawców usług finansowych. Do decyzji Klienta przedstawiamy tylko te oferty, które są najlepiej dopasowane o jego oczekiwań.

Firmę Idalion Finanse Sp. z o.o. cechuje profesjonalizm, niezawodność oraz niezależność ocen. Nasi Klienci mogą zawsze liczyć na wysoki poziom świadczonych usług.

Nasze gwarancje:

  • pełna odpowiedzialność za realizowane projekty;
  • pełna poufność i dyskrecja;
  • przestrzeganie najwyższych standardów etycznych;
  • szybkie, sprawne i niezawodne działania;
  • nieszablonowe rozwiązania;
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij